Álláshirdetések

Sealed Air Magyarország Kft. - gyakornok

péntek, 2018, április 13

A Sealed Air Magyarország Kft., egy műanyag csomagolóanyagokat gyártó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalatának nevében. A javarészt sajt- és húskészítmények csomagolására készülő termékeinket (tasakok, filmek, tömlők) nagy volumenben, (flexo) filmnyomtatási, laminálási, tekercsvágási, tasakgyártási folyamatokat és eljárásokat követően szállítjuk európai megrendelőink számára. Újhartyánban (Pest megyében az M5-ös autópálya 43 km lehajtójánál) működő, 450 főt foglalkoztató cégünk gyártástervezési osztályára keresünk 6 hónap időtartamra gyakornok hallgatót, aki aktívan részt venne a részleg munkájában és ezáltal gazdagíthatná szakmai tapasztalatát. Gyáregységünk megközelítéséhez a Népligettől céges buszjáratokat indítunk.

Pikopack Zrt. - minőségirányítási mérnök

hétfő, 2018, március 26

A füzesabonyi székhelyű, Heves megyében található Pikopack Zrt., a fém-csomagolóeszközök legnagyobb magyarországi előállítója, mintegy 50 éves múltra tekint vissza, közel 500 főt foglalkoztat. A vállalat minőségirányítási szervezete munkatársat keres minőségirányítási mérnök pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

3D Artist (Modelling)

hétfő, 2018, február 26

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársakat teljes munkaidőben a budapesti csapatunk erősítésére az alábbi feltételek mellett.

Feladatok

  • Polygon modellezés
  • Parametrikus modellezés
  • Modellek szkennelése különböző technológiák segítségével (photogrammetry, structured-light scanner)
  • A szkennelt modellek feldolgozása
  • Új technikák elsajátítása

Követelmények

  • Magas motiváció, önfegyelem és vágy az állandó szakmai fejlődés iránt
  • Precíz, teljességre törekvő munkavégzés

Előnyök

  • 3ds Max ismerete
  • Corona Renderer, Marvelous Designer, ZBrush ismerete
  • Több éves tapasztalat modellezés terén

Amit mi kínálunk

  • Része és alakítója lehetsz egy technológiai revolúciónak
  • Dinamikus, ösztönző cégkultúra egy kihívásokkal teli vízióval
  • Állandó szakmai fejlődés és tanulás a tapasztaltabb munkatársaktól
  • Versenyképes fizetés

Jelentkezési feltételek

Jelentkezésed a jobs-kukac-colormass.com címre küldd a következő információkkal:

  • Amerikai típusú önéletrajz
  • Körülbelüli nettó fizetési igény
  • Portfólió

Az email tárgyának "3D Artist"-ot add meg. Kérdések esetén kérlek lépj kapcsolatba velünk a +49 30 6920 6200 1 telefonszámon vagy a fent említett email címen.

colormass

A colormass egy fiatal, díjnyertes cég, és célunk, hogy a fizikai valósághoz hűen digitalizáljuk a való életben megtalálható formákat és anyagokat. Ezt a missziót a bútoriparban kezdtük el megvalósítani. A jelenlegi kuncsaftjaink a colormass platformon keresztül tudják elkészíteni a marketing képeiket, anélkül, hogy a hagyományos fotózás hosszú folyamatán végigmennének.

MSP Group gyakornok

csütörtök, 2018, február 15

Budapest belvárosi irodánkba környezetmérnök-hallgató gyakornokot keresünk.

Részmunkaidőben, napi 4 órában, rugalmasan - hogy tudj órákra is járni, nappalin.

Mi újrahasznosított műanyagipari alapanyagokkal kereskedünk.  Pici, növekvő cég vagyunk, olasz gyökerekkel, családias hangulattal, nemzetközi ügyfélkörrel.

Coimbra Kft. - Nyomdai ügyintéző

szerda, 2018, január 31

Nyomdai ügyintéző munkakörbe kollégát keresünk!

Ismered a nyomdai folyamatokat, eljárásokat? Tisztában vagy vele, hogy mi a különbség a szita, a tampon, az ofszet és a digitális nyomtatás között?
Dolgozz nálunk! Nyomdai ügyintéző munkakörbe kollégát keresünk, 13. kerületi irodánkba, a Jász utca 33-35-be (Béke tér mellett, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető irodánkba), hosszú távú együttműködésre.

Oldalak