Elismerés a Rejtő Kar oktatóinak

2014/07/11

Az idén Győr adott otthont a nyomdászok hagyományos vándorgyűlésének. A nagy hagyományokkal bíró rendezvény egyik célja, hogy az elhangzó előadások bővítsék a résztvevők szakmai tudását, tájékoztassanak az ágazat egészét érintő történésekről, a másik pedig, hogy a szakma tagjai találkozzanak egymással és a tapasztalatokat megbeszélve jól érezzék magukat ezen a két napon egymás társaságában.

Elismerés a Rejtő Kar oktatóinak

Ezen az eseményen adták át a Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület által alapított két díjat az idei kitüntetetteknek, akik a közgyűlésen nem tudtak részt venni,. Dr. Horváth Csaba egyetemi docens, a Médiatechnológiai és Könnyűipari Intézet igazgatója az egyesületben végzett sokéves, eredményes társadalmi munkájának elismeréseként a Lengyel Lajos-díjat vehette át. Dr. Koltai László egyetemi docens, oktatási dékánhelyettes Földi László-díj elismerésben részesült a szakmai kultúra terjesztése, a hagyományok ápolása és megőrzése érdekében végzett kiemelkedő aktivitású és eredményes publikációs tevékenységéért.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!