Esküvő kiállítás

2017/02/13

ÓBUDAI EGYETEM RKK TERMÉKTERVEZŐ INTÉZET Ipari Termék-és Formatervező Mérnöki Szak hallgatóinak kiállítása

2017. január 28-29-én a Papp László Budapest Sportaréna Esküvői Kiállításán ismét nagy sikerrel mutatták be az Óbudai Egyetem RKK terméktervező hallgatói.

Esküvő kiállítás

A berendezett kiállítói tér most is kiemelkedett az Esküvői Kiállítás résztvevői közül a tematikus, átgondolt, az ipari formatervezés alapvető szempontjai szerint elkészített tárgyainak összehangolt és egységes megjelenésével. A geometrikus hallgatói alkotások színvilága fekete- fehér kontrasztra épült, míg a madár inspirációból kiindult alkotások kifinomult, gazdag színvilágban jelentek meg. A kiállítás két napja alatt a látogatókon kívül szakmai érdeklődők is kifejezték érdeklődésüket az Ipari termék- és formatervező mérnöki szak hallgatóinak alkotó mérnöki munkája iránt, felkínálva a közös együttműködés lehetőségét, valamint nemzetközi kiállítási lehetőségeket.

Gratulálunk hallgatóink sikeres szerepléséhez!

Papp-Vid Dóra DLA

Budapest, 2017. február 7.