Kiváló OTDK helyezések az RKK-n

2017/04/14

a XXXIII. OTDK Műszaki Tudományi Szekciójában

Dunaújvárosi Egyetem, 2017. április 6-8.

Kiváló OTDK helyezések az RKK-n

A XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Műszaki Szekciójába 15 hallgatónk nevezett, közülük 13 hallgató mutatta be dolgozatát négy különböző Tagozatban. Nyolc hallgató két külön Ipari termék- és formatervezés tagozatban, hárman a Könnyűipari tagozatban, és egy-egy hallgató a Műszaki menedzsment, valamint a Vízépítés, vízgazdálkodás, környezetvédelem tagozatban állt helyt.

Közülük hatan kiválóan szerepeltek és az alábbi helyezéseket érték el:

32. tagozat - Ipari termék- és formatervezés 1.

I. helyezés

Turbucz Erika (OE/RKK): Polarizáción alapuló világítástervezés, konzulens:‖ Dr. habil. Kisfaludy Márta

Különdíj

Baraksó Alexandra (OE/RKK): Szabadon alakítható, vizuális kreativitást fejlesztő gyermekhinta, Konzulens:‖ Szűcs Ágnes

33. tagozat - Ipari termék- és formatervezés 2.

I. helyezés

Fellegi Emese (OE/RKK): Kürtőskalács elviteles csomagolása,
Konzulens:‖ Dr. Németh Róbert DLA

II. helyezés

Kontra Lilla (OE/RKK): Kísérleti kapszula kollekció, remegéses betegséggel élők számára ‖
Dr. habil.Kisfaludy Márta

35. tagozat - Könnyű-, élelmiszer- és műanyagipari technológiák

Különdíj

Kiss Aliz (OE/RKK): Nyomtatott árnyalatos skálák vizsgálata, Konzulens:‖ Dr. Borbély Ákos

47. tagozat - Műszaki menedzsment 3.

III. helyezés

Zsadányi Andrea (OE/RKK): A mikrokapszulás illatnyomtatás, mint marketing eszköz,
Konzulensek:‖ Tiefbrunner Anna és Dr. Szentgyörgyvölgyi Rozália

Gratulálunk a helyezetteknek és konzulenseiknek, valamint minden további kari résztvevőnek: Jámbor Andrásnak, Bögi Viktóriának, Nagy Szimonettának, Ördög Kingának, Nagy Máténak, Sárközi Andreának, Makai Eszternek és konzulenseiknek: Bodáné Dr. Kendrovics Ritának, Prokai Piroskának és Tiefbrunner Annának.

Külön köszönet illeti még karunk oktatóit, akik felkérésre 2 különböző tagozatban láttak el bírálói tevékenységet : Bodáné Dr. Kendrovics Rita és Dr. Koltai László.

Budapest, 2017. április 12.

Tamásné Dr. Nyitrai E. Cecília
RKK Kari TDT Elnök