Agrárminisztérium Környezettechnológiai és Kármentesítési Főosztály - Környezettechnológiai referens

Elvárások:

  • motivált, rugalmas, készséges és nyitott személyiség;
  • jó íráskészség és szövegértési képesség;
  • jó problémamegoldó készség;
  • precizitás;
  • határidők betartása;
  • természettudományos végzettség;
  • középfokú angol nyelvtudás (felsőfok előnyt jelent).

A fizetés bruttó 400 ezer forint havonta és legkorábban 2020. március hónaptól lehetne kezdeni. A fizetés mellé éves BKV-bérlet és - várhatóan - cafeteria (évi nettó ~150 ezer Ft SZÉP kártyán) jár. Próbaidő van.

A munkakör - többek között - a következő jogszabályokból eredő feladatok ellátásából és munkacsoportokban való részvételből áll:

  • Stockholmi Egyezmény és a környezetben tartósan megmaradó szerves szennyező anyagokról szóló 1021/2019/EU rendelet;
  • egyes veszélyes anyagok elektromos és elektronikus berendezésekben való alkalmazásának korlátozásáról szóló 2011/65/EU irányelv;
  • a mosó- és tisztítószerekről szóló 648/2004/EK rendelet;
  • OECD vegyianyagokkal, peszticidekkel és biotechnológiával foglalkozó munkacsoport.

A munkakörből adódóan külföldi kiutazásokra is számítani kell.

Az önéletrajzokat a szabolcs.szogyenyi-kovacs@am.gov.hu és a pal.czipoth@am.gov.hu e-mail címre várják.

Közzététel:
2020. február 03.