Csomagolástechnológiai Mérnök/ Packaging Engineer (EH)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok :

  • A gyártóüzemek, csomagolással összefüggő feladatok tervezésének és szervezésnek támogatása,
  • Az előállított termékek csomagolási technológiájának kidolgozása,
  • A beérkező csomagolóanyagok minőségének meghatározása és ellenőrzése,
  • A csomagolás fejlesztésére irányuló tevékenységek meghatározása és irányítása,
  • Termékjelöléssel kapcsolatos feladatok ellátása (etikettek meghatározása, szerkesztése, változtatása),
  • A termelést támogató rendszerekben a csomagolással összefüggő törzsadatok kezelése és frissítése,
  • A meglévő csomagolási eljárások folyamatos felülvizsgálata, javaslattétel a csomagolási eljárások javítására,
  • Kapcsolattartás az érintett részlegekkel (logisztika, termelés, beszerzés).

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (könnyűipari mérnök, csomagolástechnológiai mérnök, csomagolástechnológus szakmérnök, Packaging Development Engineer, Packaging Designer),
  • 2-5 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat (csomagolástechnika, Packaging Technology, Konstrukteur Verpackungsentwicklung, Verpackungstechnik),
  • Megbízhatóság, precizitás,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest környéke (M0, Alsónémedi/Dunaharaszti area)

Jelentkezés: eh@tech-people.com

Közzététel:
2021. július 09.