KKV/papíripar

Észak-Pest, Óbuda környékére keressük az új kollégát gyártó partnerünkhöz (KKV/papíripar).

Feladatokat tekintve egy 20-50 fős gyártó egység termelésének biztosítása, koordinálása lenne a fő feladat, középvezetői szinten, közvetlenül az ügyvezető alatt. Mivel külföldi háttérrel rendelkező cégről beszélünk, a NÉMET nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez.

Feladatok:

  • A termelési terület komplex vezetése;
  • A termelés folyamatos tervezése, irányítása és felügyelete a munkabiztonság, termékminőség, termelékenység figyelembe vételével;
  • Munkatársak kiválasztása, betanítása és motiválása;
  • Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése;
  • A minőségi elvárásoknak megfelelő termelés szavatolása, minőségi problémák kezelése, minőségjavító és költségcsökkentő projektek szervezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • 5-8 év IPARI TERMELÉS irányításában szerzett tapasztalat (termelési vezető, üzemvezető, műszakvezető);
  • Vezetői tapasztalat (20-50 fő);
  • Aktív NÉMET nyelvtudás;
  • Magas szintű kommunikációs készség;
  • Gyakorlatias, megoldás orientált, következetes, dinamikus személyiség.

Jelentkezni lehet Hűse Enikőnél a eh@tech-people.com e-mail címen.

Közzététel:
2019. szeptember 23.