Esküvő kiállítás

2016/02/05

Óbudai Egyetem RKK Terméktervező intézet Ipari Termék-és Formatervező Mérnöki Szak hallgatóinak kiállítása

Esküvő kiállítás

2016. január 30-31-én a Papp László Budapest Sportaréna Esküvői Kiállításán nagy sikerrel mutatkozott be az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Terméktervező Intézete.

Az Ipari Termék-és Formatervező Mérnöki Szak Textil és enteriőr, Öltözék és kiegészítők illetve Csomagolás specializációk hallgatói az Art Deco valamint a magyar szecesszió inspirációi alapján készített asztalterítékeiket, a terítőkhöz alkotott sütemény makettjeiket, öltözékeiket, menü kártyáikat, tároló dobozaikat mutatták be az érdeklődőknek.

A Terméktervező Intézet által berendezett kiállítói tér kiemelkedett az idei Esküvői Kiállítás résztvevői közül a tematikus, átgondolt, az ipari formatervezés alapvető szempontjai szerint elkészített tárgyainak harmonikus, összehangolt és egységes megjelenésével. A hallgatói alkotások színvilága fekete, elefántcsontfehér és bézs kontrasztra épült, kiegészítve az inspirációs korszakokra jellemző arany, ezüst és türkiz színek árnyalataival. A kiállítás két napja alatt a látogatókon kívül szakmai érdeklődők is kifejezték őszinte érdeklődésüket Terméktervező Intézetünkben folyó alkotó munka iránt, felkínálva közös együttműködés lehetőségét, publikációs és nemzetközi szintű kiállítási megjelenéseket. Kiállító hallgatóink szakmai gyakorlati helyekkel is felvehették a kapcsolatot.

A kiállításon résztvevő hallgatók:

Öltözék és kiegészítők specializáció:

Bihari Luca, Farkas Viktória, Farsang Diána, Gáspár Zsófia, Gedei Júlia, Kontra Lilla, Mészöly Fruzsina, Sinkovics Melinda, Szekeres Ákos, Takács Rebeka

Textil és enteriőr specializáció:

Bodor Erik, Farkas Dorina, Kovács Andrea, Kovács Kitti, Márton Lilla, Pápai Nóra, Pethő B. Rita, Sebján Kamilla, Szeleczki Nóra, Tóth Lídia, Vajda Tímea, Varga Boglárka

Csomagolás specializáció:

Átyim Klaudia, Bertók Nikolett, Kiss Henrietta, Lehoffer Sára, Miskolczi Fruzsina, Papp Krisztina, Rácz Emília

Gratulálunk hallgatóink sikeres szerepléséhez!

Papp-Vid Dóra DLA