XXVI. Országos Ajtonyi István Irányítástechnikai Programozó Verseny - 2020. április 14-16.

2020/01/09

FELHÍVÁS

A verseny kiírója: Felsőoktatási Irányítástechnikai Oktatásmódszertani Egyesület (FIOM)

A verseny rendezője: Szabadkai Műszaki Szakfőiskola
24000 Szabadka, Marko Oreskovic utca 16

A verseny fővédnöke: Dr. Fürsztner Igor

A versenyt szervezője: Szabadkai Műszaki Szakfőiskola

A szervezőbizottság elnöke: Dr. Gogolák László

Nevezési határidő: 2020. január 28.

A verseny célja: az irányítástechnika, ezen belül a PLC programozás oktatási színvonalának emelése; az oktatók, hallgatók és az ipari, kereskedelmi szakemberek kapcsolatának erősítése; a korszerű irányítástechnikai berendezések megismerésének elősegítése; a hallgatók közötti versenyszellem és kooperáció kialakítása; a hallgatói munka elismerése.

Jelentkezés:

Ménesi András D257/a menesi.andras@rkk.uni.obuda.hu