Graphic Communications Education Assotiaton új alelnöke

2020/07/30

Az 1934-ben alapított, washingtoni székhelyű Graphic Communications Education Assotiaton (Grafikus Kommunikációs Oktatási Szövetség) az idei éves közgyűlésén (2020. július 27.) az elnökség soraiba választotta - nemzetközi régióért felelős alelnöknek - Dr. habil. Horváth Csabát, az Óbudai Egyetem címzetes egyetemi tanárát, a Médiatechnológiai és Könnyűipari Intézet korábbi igazgatóját, a Nyomda- és Papíripari Szövetség elnökét. GCEA (gceaonline.org) közel egy évszázada a nyomtatott kommunikációt oktatók nonprofit szervezete, amely az iparral együttműködve - tudásmegosztó fórumként - elkötelezetten dolgozik a grafikus kommunikáció és a képalkotó technológiák oktatásának jobbításáért és a szakma népszerűsítéséért.

Graphic Communications Education Assotiaton új alelnöke