Fókuszban a kiegészítők

2020/10/08

2020 október elsején újra elstartolt a design szakma legrangosabb hazai rendezvénye, a Design Hét Budapest fesztivál. Az RKK Terméktervező Intézete 2013 óta vesz részt a Design Hét programjaiban, így ebben az évben is két témával szerepel a neves rendezvényen, mely idén hibrid formában valósul meg. Tavaly az Óbudai Egyetem adott otthont a Hova tovább? kreatívipari felnőttképzési iskolabörzének, most azonban az ipari termék- és formatervező mérnöki szak online felületen mutatkozik be az érdeklődők előtt.

A másik esemény a „Fókuszban a kiegészítők” című online konferencia, a 2018-ban kezdődött „Fókuszban a tervezőgrafika” és a 2019-es „Fókuszban a divattervezés” konferenciák szerves folytatása.

Idén a hazai cipő- és táskatervezők mutatják be legújabb termékeiket, pályafutásukat és márkaépítési stratégiájukat.

Fókuszban a kiegészítők