Rejtős csomagolástervező hallgatók nemzetközi sikere

2023/01/24

A Csomagolási Világszövetség minden évben meghirdeti a diákoknak szóló csomagolástervezési versenyt. Pályázni olyan munkákkal lehet, melyek a nemzeti megmérettetéseken díjazottak voltak.

Mint arról már beszámoltunk, idén az Óbudai Egyetem Rejtő Karának hallgatói 9 olyan pályamunkát nyújtottak be a Hungaropack Student versenyre, melyet fődíjjal, illetve különdíjjal ismert el a zsűri, így indulhattak a nemzetközi mezőnyben. A 2022. évi WorldStar Student versenyre 30 országból 272 nevezés érkezett, a bírálóbizottság pontozással határozta meg a helyezéseket, valamint a kvalifikációs szintet. A szint feletti pontszámot elért pályaművek elismerő oklevelet kaptak. Hallgatóink közül Dobrádi Lilla: Bluetooth fülhallgató csomagolásának újratervezése, valamint Pente Szilvia: The Body Shop környezetbarát, újrafelhasználható e-kereskedelmi csomagolása című pályázatát jutalmazta oklevéllel a nemzetközi zsűri. Gratulálunk az elismeréshez!