K&H a fenntartható agráriumért ösztöndíjpályázat 2022 pályázati felhívás

2022/09/30
Típus:
hallgatói

A K&H Csoport a K&H Egészséges Társadalomért Alapítvánnyal közösen (a továbbiakban: K&H) ösztöndíjpályázatot hirdet a magyarországi, agrárképzést folytató egyetemek és főiskolák alap-, mester- és PhD képzésben résztvevő hallgatói számára. Az ösztöndíj célja, hogy anyagi támogatással segítse az agrárágazat egészségesen fenntartható, hosszú távú fejlődését szem előtt tartó hallgatók tanulmányát, kutatómunkáját. A pályázatban három kategóriában összesen maximum 8 pályázat nyer ösztöndíjat. Ezen felül különdíjat kap az az egyetem, ahonnan a szakmai zsűri értékelése alapján a legértékesebb pályamunka/pályamunkák beérkeznek, illetve az a témavezető tanár, aki a legtöbb nyertes hallgató nevezését segíti.