A Rejtő Kar felkészült az új tanévre – Több hallgatóval és lendületes munkával indulunk!

A nyári szünet után újra teljes a munka a Rejtő Karon. A diákok és az oktatók is visszatérnek a Doberdó úti campusra, hogy újult erővel kezdjék az új tanévet. A Kar vezetősége nagy örömmel jelentette be, hogy a mostani felvételi eljárás során közel 10%-kal több hallgató választotta a Rejtő Kart, mint az előző évben.

Ez a jelentős növekedés egyértelműen bizonyítja, hogy a Kar egyre népszerűbb a fiatalok körében. A kiváló oktatói gárda, a felszereltség és a gyakorlatorientált képzés mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a Rejtő Kar vonzó tanulási környezetet biztosítson.

A regisztrációs heti programok jóvoltából az elsős hallgatók már az első napokban bekapcsolódtak a színes egyetemi életbe. A gólyáknak szóló honlapon: https://rkk.uni-obuda.hu/golya-tajekoztato/  elérhetőek a regisztrációs hét programjai is.

Számos érdeklődési körnek megfelelő program várja őket, ahol új barátságok kötődhetnek és hasznos ismeretek szerezhetők.

Az oktatók is lelkesedéssel fogadják a visszatérő és az új hallgatókat. Izgalmas előadásokkal, gyakorlatokkal és projektekkel készülnek arra, hogy a diákokból sikeres szakemberek váljanak.

A kar vezetősége kiemelte, hogy a megnövekedett létszám új kihívások elé állítja őket, de ugyanakkor rengeteg lehetőséget is rejt magában. Az intézmény folyamatosan fejleszti infrastruktúráját és szolgáltatásait, hogy minden hallgató számára a legjobb tanulási feltételeket biztosítsa.

Az új tanév tehát rendkívül ígéretesnek tűnik a Rejtő Karon. A kar munkatársai biztosak abban, hogy a mostani elsős hallgatók is kiváló eredményeket fognak elérni és a jövőben sikeres pályát fognak befutni.

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.08.26.