Az Óbudai Egyetem ötletpályázatot hirdet hallgatók részére a 2022/2023 tanév második félévében

Beadási határidő: 2023/03/17

Típus: hallgatói

Az ötletpályázat témája:
a Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány logó-terve

A pályázatot meghirdette:
az Óbudai Egyetem rektora

Pályázati kód: OE/RKOE-LOGO/2023.

A pályázat célja:

Az Óbudai Egyetem 2021. augusztus 1-jétől állami felsőoktatási intézményből közfeladatot ellátó közérdekű alapítványi fenntartású közhasznú felsőoktatási intézmény lett, az alapítói, tulajdonosi, fenntartói jogok gya-korlója a Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány (a továbbiakban: Alapítvány).

Az Egyetem hagyományai eredményeképpen a szabályzataiban meghatározott címerrel, jelképekkel, arculat-tal rendelkezik.

Az Alapítványnak is szüksége van, az Egyetem jelképeivel, arculatával összhangban álló jelképre, logóra.

A fentiekre tekintettel az Egyetem rektora pályázatot hirdet az Óbudai Egyetem hallgatói részére: „A Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány logójának megtervezése” címmel.

A győztes pályaművet készítő pályázó 50 000- Ft pénzjutalomban részesül.

A teljes pályázati kiírás az alábbi linkre kattintva érhető el.

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.02.28.