Egyetemi elismerések az RKK munkatársainak az EuPed Napon

Ünnepélyes keretek között került megrendezésre a 2023 évi EuPed Nap, ahol a Rejtő Kar több munkatársa is rangos elismerést kapott.

A reprezentatív eseményre az Óbudai Egyetem főépületének aulájában került sor, ahol számos beszéd és méltatás mellett Prof. Dr. Kovács Levente az Óbudai Egyetem rektora és Varga Mihály pénzügyminiszter kitüntetéseket adott át.

„Mi vagyunk azok, akik a jövő mérnöknemzedékét képezzük, amellyel elsődlegesen járulunk hozzá a tudásalapú társadalom építéséhez, nemzetünk versenyképességének növeléséhez. A tudás pedig határokon átívelő, ereje nemzetegyesítő” – hangsúlyozta Prof. Dr. Kovács Levente, a Kárpát-medencében oktató pedagógusokhoz szóló ünnepen.

A számos kitüntetett között három RKK-s kolléga eredményeit is méltatták:

Több évtizedes alkotó és oktató munkája elismeréseként Professor Emerita/Emeritus címet vehetett át Dr. Kelecsényi Csilla textil- és képzőművész, a Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Terméktervező Intézet munkatársa.

Rektori dicséretben részesült Békéssyné Jakab Cecília, a Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Dékáni Hivatalának munkatársa, akit elkötelezett és precíz munkájáért jutalmazott az Egyetem rektora.

Kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként tiszteletbeli egyetemi docens kitüntetést kapott a Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Terméktervező Intézet mestertanára Koleszár András.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.06.07.