Emléknap Rejtő Sándor születésének 170. évfordulója alkalmából

A Rejtő Sándor Pro Technológia a Könnyűiparért Alapítvány az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karával közösen Rejtő Sándor születésének 170. évfordulója alkalmából emléknapot és szakmai konferenciát szervez.

Az emléknap és szakmai konferencia 2023. október 27-én, pénteken 11:30-kor kezdődik az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karának aulájában (1034. Budapest Doberdó u.6.).

Az Alapítvány és a Kar névadója, Rejtő Sándor a magyar könnyűipar egyik legkiemelkedőbb alakja volt, munkássága előtt kíván tisztelegni a rendezvény. Az emléknapon Rejtő Sándor életéről és eredményeiről valamint a könnyűipar múltjáról, jelenéről és jövőjéről hallgathatnak meg előadásokat az érdeklődők. A konferencián a könnyűipar aktuális kérdéseiről tartanak előadásokat hazai szakemberek.

Az emléknapon és a szakmai konferencián ingyenes a részvétel, de regisztrációhoz kötött. A részletes program és a regisztrációs felület a Rejtő Sándor Pro Technológia a Könnyűiparért Alapítvány honlapján érhető el:

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.10.24.