Pályázati felhívás | Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete

Beadási határidő: 2023/02/10

Típus: hallgatói

A Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete 2022-ben is pályázatot hirdet olyan mérnökök számára, akik a diplomamunkájukat vagy a szakdolgozatukat a 2021–2022-es tanév második tanulmányi félévében, vagy a 2022–2023-as tanév első tanulmányi félévében védték vagy védik meg, és az elvégzett munkájuk témája meghatározó módon érinti a mechanikai anyagvizsgálatok vagy/és az anyagszerkezeti vizsgálatok szakterületét.

A pályázattal az a célja az egyesületünknek, hogy elismerje az anyagvizsgálatok területén végzett, színvonalas hallgatói munkát, és lehetőséget biztosítson a nyerteseknek arra, hogy eredményeiket a széles szakmai nyilvánossággal is megismertethessék.

Arra kérem Önt, hogy szíveskedjen ezt a felhívást az érintett kollégái és a hallgatóság számára jól megismerhető módon közzé tenni.

mae-palyazat_-_2022_-_felhivas.pdf

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.01.18.