Sikeres téli záróvizsgák az Óbudai Egyetem Rejtő Karán

Az Óbudai Egyetem Rejtő Karán 2024 februárjában sikeresen lezajlottak a téli záróvizsgák.

A záróvizsga időszakban összesen 51 Könnyűipari mérnök, Környezetmérnök és Ipari termék- és formatervező hallgató tett záróvizsgát, ebből 50 fő alapképzésen, 1 fő mesterképzésen vett részt.

A vizsgázók kiemelkedő teljesítményt nyújtottak,11 hallgató kiváló és 16 pedig jeles eredményt ért el.

A záróvizsgán résztvevők között 6 Stipendium Hungaricum ösztöndíjas Ipari termék- és formatervező hallgató is sikeres vizsgát tett.

Az eredmények kapcsán a Rejtő Kar dékánja, Dr. habil. Koltai László gratulált a hallgatóknak a sikeres vizsgaidőszakhoz. Kiemelte, hogy a kiváló és jeles eredmények a hallgatók szorgalmának, kitartásának és a kar oktatóinak magas színvonalú munkájának köszönhetőek. A dékán hozzátette, hogy a Rejtő Kar elkötelezett a tehetséges hallgatók támogatása mellett. A kar számos tehetséggondozási programot hirdet, amelyekkel segíti a kiemelkedő képességű hallgatók tanulmányait.

A téli záróvizsgák sikeres lebonyolítása bizonyítja, hogy a Rejtő Kar magas színvonalú oktatást nyújt a hallgatók számára. A kar oktatói elkötelezettek a hallgatók tudásának és készségeinek fejlesztése mellett, és minden segítséget megadnak ahhoz, hogy a hallgatók sikeresen befejezhessék tanulmányaikat.

A diplomák átadására ünnepélyes keretek között kerül sor március 8-án.

Gratulálunk a sikeresen vizsgázott hallgatóknak!

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.02.02.