A Rejtő Karon átadásra kerültek az angol nyelvű diplomák

A Stipendium Hungaricum Ösztöndíjprogram keretében az Ipari termék és formatervező mérnöki angol nyelvű BSc képzésen, 6 hallgató tett sikeres államvizsgát 2024. februárjában. A végzett hallgatók ünnepélyes keretek között vették át diplomájukat a Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar dékánjától. A végzett hallgatóknak Bodáné dr. Kendrovics Rita oktatási dékánhelyettes és Dr. Csanák Edit DLA kutatási dékánhelyettes gratulált.

Dr. habil. Koltai László dékán ünnepi beszédében köszöntötte a végzetteket és gratulált, hogy a hallgatók kitartó munkája, a kreativitásuk és elszántságuk révén kivétel nélkül jól szerepeltek tanulmányaik során és a záróvizsgán is. Hangsúlyozta, hogy a Kar tanáraink elkötelezték magukat, hogy a lehető legjobb oktatást biztosítsák hallgatóinknak, hogy felkészítsék őket jövőbeli pályafutásukra a környezetvédelmi szektorban.

Kitért arra is, hogy a diákok és a jövőbeli munkáltatók igényeinek kielégítése érdekében a kar oktatói folyamatosan gondolkodnak nemcsak arról, hogy mit tanítanak, hanem arról is, hogy hogyan tanítják azt. Beszéde végén sok sikert kívánt a fiatal mérnököknek jövőbeli pályafutásukhoz.

A Diplomák átadása után a végzős hallgatók mérnöki fogadalomtételére került sor.

Gratulálunk a végzett hallgatóknak!

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.02.23.