Népszerű volt a Lányok Napja a Rejtő Karon!

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karon több programmal vártuk az érdeklődőket 2023. április 27-én a Lányok Napján. Az eseményre 48 diáklány érkezett az ország különböző pontjáról.

A Rejtő HÖK a tőlük megszokott lendülettel mutatta be a szakokat és nyújtott bepillantást a hallgatói életbe. Az előadást egy kvízjátékkal zárták.

A népszerű „Science strikes back, avagy tudomány visszabök!”  szabadulószoba mellett egy másik szabadulószobás csapatjátékot indítottunk, „Szabaduljunk meg a klímaváltozástól!” címmel, ahol a szabadulás kulcsa az volt, ha minél többet tudsz a környezetedről, a klímaváltozásról, a környezetszennyezésről, az egészséges életről.

A számos érdekes előadás mellett kézműves programokkal, origami telefontartó és hawaii nyakfűzér készítéssel, hallgatói munkákból készült divat-, makett- és poszterkiállítással vártuk az érdeklődőket!

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.04.28.