Nyári szünet a Rejtő Karon – Hurrá nyaralunk, de az élet azért nem áll meg

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kara hamarosan elbúcsúzik a 2023/24-es tanévtől, a diplomaátadó ünnepséget követően megkezdődik a várva várt nyári szünet. Ez azonban nem jelenti azt, hogy az egyetemi élet teljesen leállna: az intézetek a nyár folyamán is elérhetőek lesznek a hallgatók és az érdeklődők számára.

A szünet alatt is lehetőség lesz a hivatalos ügyek intézésére 9 és 13 óra között, sőt, egyes intézetek kutatási projektekbe is bevonhatják a hallgatókat. Ezen kívül az egyetem könyvtára és a Dékáni Hivatal is nyitva tartanak a nyári hónapokban. A könyvtár július 8-tól augusztus 23-ig nyári ügyeleti rend szerint szerdai napokon 8 – 14 óráig tart nyitva a Doberdó úton.

Az őszi félév a tervek szerint ( https://uni-obuda.hu/tanev-rendje/) 2024. szeptember 2-án veszi kezdetét. A Rejtő Kar és a kari HÖK a regisztrációs héten számos programot szervez a gólyák számára, hogy megkönnyítsék a beilleszkedést az egyetemi életbe. A programok között szerepelnek tájékoztató előadások, és az egyetemi campus és a képzések megismerését segítő programok.

A 2024/25-ös tanévben is számos izgalmas kurzus és program várja majd a hallgatókat a Rejtő Karon, amely folyamatosan bővíti és fejleszti képzési kínálatát, hogy a hallgatók a legmodernebb tudással és készségekkel rendelkezzenek a munkaerőpiacon. A legújabb kurzusokról és programokból az egyetem honlapján és a Rejtő Kar Facebook-oldalán lehet tájékozódni. Az első tanítási nap 2024. szeptember 9 lesz.

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Kara reméli, hogy a hallgatók és minden munkatársa kellemes és pihentető nyarat töltenek majd el, és feltöltődnek energiával a következő tanévre. A kar valamennyi munkatársa szeretettel várja vissza a hallgatókat a 2024/25-ös tanévben!

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.07.11.