Remekül szerepeltek a Rejtő Kar hallgatói a 2023-as nyári záróvizsgákon

Az egyetemi eljárásrendnek megfelelően a Rejtő Karon is június utolsó hetében, illetve július első hetében zajlottak le a záróvizsgák, amelyekre közel 150 fő jelentkezett. Az idei nyári időszakban a Rejtő Kar munkatársai összesen 15 záróvizsgát szerveztek.

A záróvizsga során a bizottságok értékelték az adott szakos és specializációs oklevél megszerzéséhez szükséges ismereteket, készségeket és képességeket. A szakdolgozat prezentációk alapján a hallgatónak arról is tanúságot kellett tenniük, hogy a tanult ismereteket alkalmazni tudják egy konkrét projekthez kapcsolódóan.

A Rejtős hallgatók és oktatók a korábbi években is komolyan vették a vizsgafelkészülést, de idén az előző évekhez képest is kiemelkedő eredményekről számoltak be a felsőoktatási szakképzés, alap- és mesterképzés különböző szakos záróvizsgák vizsgaelnökei.  Több esetben külön kiemelték a hallgatók kreatív mérnöki megoldásait és prezentációs teljesítményét.

Számokban összefoglalva elmondhatjuk, hogy a két hetes időszak alatt összesen 146 hallgató tett záróvizsgát, akik közül 38 fő kiváló, 31 fő jeles, 65 fő jó, 11 fő közepes, 1 fő pedig elégséges minősítésű oklevelet vehet át.

Gratulálunk minden végzett hallgatónknak!

Várunk mindenkit szeretettel július 14-én pénteken a diplomaosztó ünnepségeken!

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.07.11.