Sikeres regisztrációs hét az Rejtő Karon

Az Óbudai Egyetem Rejtő Karának regisztrációs hete 2023. szeptember 4. és 8. között került megrendezésre. A Rejtő Kar a jelentkezők számára számos lehetőséget kínált, hogy megismerkedjenek a Karral, a képzési programokkal, és hogy feltegyék kérdéseiket a tanároknak és a Kar munkatársainak.

A regisztrációs héten a Kar számos eseményt szervezett, többek között egy bemutatkozó rendezvényt előadásokkal, amelyen a Kar vezetői és oktatói mutatkoztak be a felvett első évfolyamos hallgatóknak. A rendezvényen a jelentkezők megismerkedhettek az RKK történetével, az egyetemi szervezettel és a szolgáltatásokkal, a tanulmányi rendszerrel és a követelményekkel, a karok és a képzési programok jellemzőivel, az egyetemi élet kulturális és sportolási lehetőségeivel.

A program részeként a Kar és a Rejtő HÖK munkatársai informatív beszélgetéseket tartottak az elsősöknek a képzési sajátosságokról és az egyetemi létről, a patronáló tanári rendszerről, de esett szó és a karon folyó kutatással kapcsolatban is.

A jelentkezők pozitívan értékelték a kar által kínált lehetőségeket, és úgy nyilatkoztak, hogy a regisztrációs hét segített nekik abban, hogy minél jobban felkészülhessenek a felsőoktatásba való beilleszkedésre.

A Rejtő Kar vezetése örömmel jelentette be, hogy a regisztrációs hét sikeres volt, és hogy az RKK továbbra is elkötelezett amellett, hogy a jelentkezők számára megteremtse a lehető legjobb és legtöbb lehetőségeket ahhoz, hogy megismerjék a karral és a képzési programokkal kapcsolatos információkat és ezáltal sikeresen elkezdhessék felsőoktatási karrierjüket.

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.09.13.