Újabb siker – Együttműködési megállapodást kötött az Óbudai Egyetem Rejtő Kara és az OLKON Consulting Kft.

Az Óbudai Egyetem és az OLKON Consulting Kft. 2023. október 18-án együttműködési megállapodást írt alá az Egyetem óbudai kampuszán. A megállapodás célja, hogy a két szervezet közösen fejlessze a hallgatók és a munkaerőpiac számára releváns szakmai tudást és kompetenciákat.

A megállapodás keretében az OLKON Consulting Kft. szakértői részt vesznek az egyetem oktatási programjainak kidolgozásában és megvalósításában. Emellett a vállalat lehetőséget biztosít a hallgatóknak gyakorlati tapasztalatszerzésre, például gyakornoki programok keretében.

Az együttműködésnek köszönhetően a hallgatóink magas színvonalú szakmai tudást és gyakorlati tapasztalatot szerezhetnek” – mondta el az aláírást követően Dr. habil Koltai László, az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Karának dékánja. Hozzátette: “A vállalat szakértői hozzájárulnak ahhoz, hogy hallgatóink sikeres karriert építhessenek a munkaerőpiacon.” A dékán kiemelte, hogy rendkívül büszke arra, hogy a Rejtő Kar egy korábbi hallgatójának sikeres vállalkozásával bővül a céges partnerek köre.

Bajnóczki Olivér, az OLKON Consulting Kft. ügyvezetője az együttműködési megállapodás aláírása kapcsán úgy nyilatkozott, hogy: “Az együttműködés lehetőséget biztosít számunkra, hogy megoszthassuk és fejleszthessük a tudásunk. A potenciális közös kutatás fejlesztési projektek keretein belül pedig közös értékteremtésre is lehetőség nyílhat.” Az ügyvezető kijelentette, hogy nagy megtiszteltetést jelent számára, hogy az alma materével nyílt lehetőség az együttműködésre.

A megállapodás több fontos területet foglal magában, így lehetőség nyílik közös gyakornoki programok kidolgozása és megvalósítása, oktatási tevékenységre, valamint kutatás-fejlesztési együttműködésre is.

Az OLKON Consulting Kft. egy hazai mérnöki tanácsadó cég, amely többek között a minőségirányítás, a funkcionális biztonság, a kiberbiztonság és a projektmenedzsment területén nyújt támogatást az ügyfelei számára, elsősorban a beágyazott rendszerek fejlesztése területén. Az OLKON Consulting Kft. szolgáltatásait hazai és nemzetközi ügyfeleket is kiszolgál a közlekedésipar és orvostechnika területén, startupoktól a multinacionális vállalatokig.

Hivatalos weboldal: https://olkon.tech/

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.11.13.