Ünnepi koszorúzás az Óbudai Egyetem Rejtő Karán

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kara ünnepélyes keretek között emlékezett meg a kar és jogelőd intézményeinek fennállásának 52. évfordulójáról. A jubileumi esemény központi eleme volt a kar épülete előtti és az aulában megtartott koszorúzás, melyen a kar vezetősége, oktatói, hallgatói, valamint munkatársai vettek részt.

Az ünnepség kezdetén az egyetem dékánja Dr. habil Koltai László köszöntötte a megjelenteket, kiemelve a kar jelentőségét az egyetem életében és a hazai felsőoktatásban. Beszédében hangsúlyozta a kar hosszú és eredményes múltját, valamint azt a fontos szerepet, amelyet a könnyűipar, a terméktervezés és a környezetmérnöki tudományok területén betölt.

A koszorúzási ceremónián részt vett a Rejtő Kar szenátora Dr. Oroszlány Gabriella és a Dékáni Hivatal vezetője Bartha Eszter is.

Az 52. évforduló alkalmából a Kar dékánja köszönetét fejezte ki minden olyan személynek, aki hozzájárult az RKK fejlődéséhez és sikeréhez. Mint fogalmazott: „Külön köszönet illeti az oktatókat, akik évtizedek óta magas színvonalú képzést nyújtanak a hallgatóknak, valamint a hallgatókat, akik a kar hírnevét öregbítik.

Az ünnepi esemény alkalmat adott arra, hogy a kar közössége összefogjon és megemlékezzen a múlt eredményeiről, valamint közösen tekintsen a jövőbe. A kar vezetősége elmondta, hogy továbbra is törekednek arra, hogy a Rejtő Kar a hazai felsőoktatás egyik legelismertebb intézménye legyen, amely innovatív képzésekkel és kiváló kutatási eredményekkel járul hozzá a társadalom fejlődéséhez.

A jelenlegi oldal frissítve: 2024.09.30.