Újabb habilitált oktató az Intézetben – Dr. Csiszér Tamás átvette habilitációs oklevelét az Egyetem Napja rendezvényen

A tudományos habilitációs fokozat a doktori fokozat után megszerezhető, az egyetem által adományozható cím az oktatói és előadói képesség, valamint a tudományos teljesítmény egyetemi megítélése.

A habilitációs fokzat megszerzése fontos mérföldkő az oktatók tudományos pályafutásában. A habilitációval a pályázó bizonyítja, hogy alkalmas az önálló egyetemi oktatásra és kutatásra.

Az Óbudai Egyetem Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskolájában szeptember 26-án került sor Dr. Csiszér Tamás habilitációs védésére.

A tudományos előadás címe: „Minőségügyi módszerek kidolgozása és alkalmazása működésfejlesztési, anyagtudományi és technológiafejlesztési kutatásokban” volt. Az eljárás részeként oktatási előadást is tartott az oktató, melynek címe: „Műanyag-fém kötések létrehozása lézersugaras technológiával” volt.

A Habilitációs Bizottság pozitív döntését szerint, az eljárás során Dr. Csiszér Tamás tanúbizonyságot tett oktatói rátermettségéről, szakmai és tudományos tevékenységéről, igazolta feddhetetlenségét, tudományos alkotó munkájának eredményeit és bizonyítja előadókészségét. Ezt az Egyetem Doktori és Habilitációs bizottsága is megerősítette, így 2023. november 23-án a Médiatechnológiai és Könnyűipari Intézet docense átvehette habilitációs oklevelét Prof. Dr. Kovács Levente rektortól.

Gratulálunk a szép eredményhez!

A jelenlegi oldal frissítve: 2023.11.27.